מערכת כרטוס וכניסה בתשלום

 

אותות מציעה מערכת מלאה ומושלמת לניהול הכניסה בתשלום לאצטדיונים, אתרי תיירות, אטרקציות,

מועדוני ספורט, בריכות שחיה וכד'. 

המערכת כוללת כרטיס חד פעמי עם ברקוד יחודי, וכרטיס קירבה חכם למנויים וקבוצות. 

ולידטור

קורא מוצב בכניסה, ומסוגל לקרוא את הכרטיס. הקורא חייב לוודא שהכרטיס מתאים, תקף וכו'- וכמובן הקורא עושה זאת ללא קושי- מכיוון שהאינפורמציה המגנטית על הכרטיס משמשת לקורא לזיהוי.

והקורא- בניגוד לסדרן בשר ודם- אינו מתעצל, אינו טועה, ואינו מתרשם מדוחק ולחץ… אולם, הסדרן המסורתי עשה עוד פעולה: הוא קרע את הכרטיס! גם הקורא עושה זאת- אבל באמצעי אלקטרוני! הקורא מוחק- או כותב מחדש- את המידע הקיים בזכרון של הכרטיס! בכך נמנעת האפשרות של שימוש חוזר בכרטיס.

אגב, במקרה של כרטיס למספר כניסות, הקורא מוריד כניסה אחת בכל פעם! (כמו טלאכרד) ישנן שתי שיטות למחיקה זו- או על הכרטיס עצמו, או בתקשורת מחשבים למחשב מרכזי – מחיקה בזכרון המחשב.

ההחלטה איזו חלופה עדיפה, תלויה בהרבה גורמים.

עכ"פ, אנו מספקים מכשירים בכל אחת מהשיטות- וגם בשילובם יחד במכשיר אחד…

השערים המסתובבים- "הסבסבות"

האלמנט האחרון הינו השער המשמש לכניסה האוטומטית.

הדרישות מהשער הן:

שער מופעל ע"י פולס חשמלי שער המאפשר כניסה אחת לכרטיס אחד שער המאפשר ספירת נכנסים במקרה של כרטיס קבוצתי.

בנוסף, רצוי שער המאפשר יציאה חופשית- אך עדיין הכניסה מבוקרת במלואה!
הפתרון:

שער מסתובב – סבסבת כניסה מבוקרת.

האפשרויות רבות- פשוט או מפואר, נמוך בינוני או גבוה, ועוד מאפיינים…. בכל מקרה- הסבסבת היא האביזר המיועד בדיוק למטרה זו- כניסה מבוקרת ע"י אמצעים אלקטרונים.
מעוניין בפרטים נוספים בנושא סבסבות? עיין בעמוד – שערים מסתובבים (סבסבות וקרוסלות).

למי המערכת מתאימה?

 

ניהול המונים – אצטדיונים, היכלי ספורט, אירועי בידור מופעים המוניים, קונצרטים בפארק, וכד'.
בריכות שחיה, קאונטרי קלאב, מועדוני ספורט, מועדון כושר, וכד'
חוגים, מתנסים, מרכזים קהילתיים.
אוניברסיטאות, מכללות, קמפוסים, בתי- ספר פרטיים, קיבוץ, מושב, כפר נוער

גם אם אתם צריכים פתרון מיוחד, פנו אלינו וננסה לעזור!

 

מהן היתרונות בשימוש בכירטוס אלקטרוני?

 

הגדלת הכנסות:

 

מניסיון מצטבר בעולם, מסתבר שאתרים המתקינים מערכות כירטוס אוטומטיות, מגדילים את הרווחים באופן מובהק ביותר! הקטנה משמעותית של המתפלחים.

תאר לעצמך, אילו תצליח למנוע את רוב (ולו אפילו חצי…) ההתפלחויות – בכמה תגדל הההכנסה מהאתר?! הקטנה משמעותית בעלויות שכר סדרנים אמנם נדרש אדם אחד לפיקוח והשגחה- אולם אדם זה יכול לפקח על 2 – 6 כניסות במקביל. במקומות שבהם יש בודק ביטחוני, או שהקופאי קרוב וכדומה- כל אלו יכולים להיות במקום הסדרן. תפקידם מצטמצם להשגחה מרחוק – רק שלא קופצים מעל השערים! את כל השאר יעשו המכונות!

 

 

אפשרויות שיווק חדשות:

 

מכירה מראש של כרטיסים לוועדים, לבתי מלון, לאתרים אחרים, להנחות בבתי עסק, ועוד אפשרויות רבות יפתחו בפניך.

 

 

מכירת אופציות נוספות:

 

הכרטיס החכם יכול לשמור נקודת זיכוי נוספות מלבד הכניסה לאתר. כך למשל, ניתן למכור מראש גם כניסה, גם צפיה המופע וגם שתיה קרה- כל המידע על הכרטיס. הקורא בכל מקום ימחוק רק את הזיכוי הספציפי שלו. ישנם יתרנות רבים נוספים, בהתאם לסוג האתר. פנה אלינו למידע נוסף !

 

 

שיפור הבטחון:

 

בהתאם לכל אתר ואתר, ישנה חשיבות לנושאים הבאים: הבטחון משתפר, כאשר יודעים שרק נושאי כרטיסים תקפים נכנסים לאתר. זאת בזכות שימוש במכונה במקום בסדרן- על המכונה קשה לעבוד, ללחוץ, להשפיע – אין לה קרובים ואין לה חברים… באתרים מסוימים חשוב לוודא שמספר הנכנסים לא יעלה על המותר באתרים אחרים חשוב לוודא שרק מנויים או אנשים שנרשמו נכנסו- ולא אחרים, וכן הלאה…

 

 

שיפור התדמית:

 

הכנסת ציוד מתקדם, שערים מסתובבים, כרטיס חכם, וכן הלאה, משדר לאורחיך מסר ברור: "אנו אתר מודרני, אתר המשקיע באמצעי הכניסה והביטחון, אתר המתייחס ברצינות לעצמו ולאורחיו " מי כמוך יודע עד כמה נושאים אלו חשובים למוניטין, לביקורים חוזרים, להמלצות של מבקרים לחבריהם, לסיקור תקשורתי או של המוסדות באזור…

 

 

שיפור זרימת הקהל:

 

אמצעים אלו מאפשרים לך להכניס יותר קהל, בפחות זמן, ללא תורים, עיכובים, וויכוחים וכו'. אגב, יתרון חשוב מתגלה בשימוש במערכת, שבמידה והסדרן נשאר, במקום לריב עם האורחים- הוא נהפך לאיש "שרות לקוחות", עוזר להם, מסביר להם אם יש בעיה בכרטיס שלהם... וכולם מאוד מרוצים ! 

 

 

בטיחות:

 

כאשר אתה בטוח שבאתר שלך ישנם רק אנשים שקנו כרטיס כחוק, אתה יודע שהאירוע אינו פרוץ, שיש לך שליטה על כמות האנשים ואפילו זהותם אם נדרש, ויש לך נתונים ומעקב בזמן אמת. כל אלו הינם גורמים המשפרים את הבטיחות בכל אירוע באופן ניכר !

 

הכרטיס

 

בניגוד לכרטיס נייר בשיטה הרגילה, האמור להיות מבוקר ע"י סדרן, הכרטיס האלקטרוני מבוקר ע"י מכונה. לכן הכרטיס הינו מגנטי, בר-קוד, כרטיס חכם, כרטיס קירבה ועוד- אולם, לשם הפשטות, ניתן להתייחס לכולם בשם: כרטיס חכם". ובכן, יש לנו כרטיס חכם – מה הלאה?

מרכיבי המערכת המלאה

דוגמאות לשימוש במערכות כרטוס וכניסה בתשלום

אצטדיונים

פארקים / בריכות​

תערוכות / מוזיאונים

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

פנייתכם חשובה לנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בקשה למידע, בעיה או הצעה לשיפור.
אנא מלאו כאן את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

כתובת:

רח' המפלסים 10, קרית אריה, פתח-תקוה.  ת.ד. 4059

 

טלפון ופקס:

טלפון: 03-9246665   פקס:  03-9246669

דואר אלקטרוני: otot@otot.co.il

צרו קשר