סמארט קלאב – תוכנה וחומרה למועדוני ספורט וחדרי כושר

 

תוכנת "אותות סמארט קלאב", היא לב המערכת המלאה לבקרת כניסה וניהול מועדוני כושר, קאנטרי קלאב, בריכות שחיה, מועדוני ספורט וספא, וכד'.כמערכת מדובר בפתרון מלא ומושלם, הכולל את כל המרכיבים הנדרשים (ראה בהמשך) לכל אתר ספורט, אתר נופש, קאנטרי קלאב, מכון כושר, בריכת שחיה, אתר ספא, וכדומה.

סבסבות

שערים מסתובבים, הנקראים גם סבסבות או קרוסלות, מאפשרים כניסה אחת בלבד כל פעם, ולכיוון הרצוי (כניסה או יציאה). בכדי לאפשר מעבר אדם, יש לספק לסבסבת אות פתיחה חשמלי: למשל שומר לוחץ על כפתור, או קורא כרטיסים אלקטרוני, וכן הלאה. ניתן להתקין מספר אמצעי הפעלה במקביל… הסבסבת מאפשרת סיבוב חלקי של הזרועות – בכך מתאפשרת כניסה אחת בלבד . לאחר מכן הסבסבת ננעלת שוב ומונעת כניסה של אנשים נוספים.

ספירת קהל

מערכות לספירת קהל מיועדות לאתרים ציבוריים כמו קניונים, חנויות, אצטדיונים, בריכות שחיה, מוזיאונים, מועדוני ספורט ונופש, מועדוני בילוי, אתרי תיירות ועוד ועוד. המערכות מספקות מידע חיוני: כמה אנשים נכנסו למתחם? כמה אנשים יצאו מהמתחם? כמה אנשים נמצאים כעת בתוך המתחם?

כרטוס וכניסה בתשלום

בניגוד לכרטיס נייר בשיטה הרגילה, האמור להיות מבוקר ע"י סדרן, הכרטיס האלקטרוני מבוקר ע"י מכונה. לכן הכרטיס הינו מגנטי, בר-קוד, כרטיס חכם, כרטיס קירבה ועוד- אולם, לשם הפשטות, ניתן להתייחס לכולם בשם: כרטיס חכם".

אמצעי תשלום

 

מערכות תשלום אלו מיועדות לאתרים רבים ולצרכים שונים.
אתרים בהם הקהל קבוע, ימצאו עניין רב במערכות תשלום בכרטיס קירבה חכם משולם מראש. מקומות אחרים ימצאו שימוש במערכות המקבלות מטבעות, שטרות, כרטיסי אשראי או שילוב של כל אמצעי התשלום גם יחד.

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

פנייתכם חשובה לנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בקשה למידע, בעיה או הצעה לשיפור.
אנא מלאו כאן את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

כתובת:

רח' המפלסים 10, קרית אריה, פתח-תקוה.  ת.ד. 4059

 

טלפון ופקס:

טלפון: 03-9246665   פקס:  03-9246669

דואר אלקטרוני: otot@otot.co.il

צרו קשר