מערכות תשלום- מקוואות טהרה

 

מערכות תשלום למקוואות טהרה לניהול הכניסה והתשלום ע"י מנויים או חד פעמיים.

ישנן מערכות שונות עבור מקוואות נשים וגברים כתלות בצרכים השונים בכל מיקווה.

 

מקוואות נשים:

 

הטובלת בוחרת את "סל השרותים" שהיא רוצה ע"י הקשה על מסך המגע החדיש או לוח המקשים במערכת הישנה ונדרשת לשלם. המערכת מדפיסה קבלה, יוצרת דוחות כניסה ורכישה ושומרת בזכרונה פרטים נדרשים נוספים לפעילות הבלנית ונציג המועצה.
המערכת עובדת באופן עצמאי, אולם גם מסוגלת להתחבר לשרת מרוחק. המערכת מתחברת לרשת התקשורת האינטרנט הגלובלית. כמו כן, המידע מהמערכת נגיש לאנשים המורשים בכל שעה, מכל מקום, בכל מחשב, ללא הגבלות.

 

 

מקוואות גברים:

 

שימוש בכרטיס חכם עבור לקוחות קבועים. הכרטיס הינו כרטיס חכם, המכיל זיכרון פנימי והצפנה, מאפשר שמירת נתונים בתוך הכרטיס. תכונה זו מאפשרת טעינתו במספר מקומות שתירצו, ומאפשר גם שימוש (כניסה) במספר מקוואות. טכנולוגיה: הכרטיס החדש אינו בעל פס מגנטי. במקום זה, יש לו "מחשב" קטן ואנטנה- הכל בתוך הכרטיס. השימוש בו הוא ע"י קירוב הכרטיס לקורא… כ ס"מ או שניים- וזהו ! לחילופין- תג מפתחות, באותה הטכנולוגיה.

 

 

הכרטיס ניתן לטעינה במספר אפשרויות:

 

  • טעינה ע"י הבלן, במכשיר שבמקווה
  • טעינה ע"י המשתמש עצמו, באותו המכשיר שמשמש גם לכניסה
  • טעינה במכשיר שולחני, במשרד, ע"י פקיד, שמקבל את הכסף, ויזה, הוראת קבע וכד'- וטוען את הכרטיס במכשיר שעל השולחן ( אופציה בתוספת תשלום) .

 

המערכת הינה חדישה ומשכוללת במיוחד. בין שאר התכונות, יש לציין יכולת עבודה לפי חודשי הלוח העברי- מראש חודש לראש חודש – כולל השנים המעוברות, יכולת עבודה עם 8 מחירים שונים, יכולת פתיחה קבועה או סגירה קבועה בזמנים שנקבעו מראש, תוספת כניסות לימי שישי ועוד.

 

בנוסף, יכולת מתן מחיר שונה או הנחה שונה לכל מנוי, הגבלת שעות, ועוד ועוד.  חשוב לציין שבמערכת כרטיס חכם ניתן לטעון את הכרטיס בכל מקום שבו יותקן מכשיר טעינה, ולהשתמש בו במספר מקומות…

 

ישנם אפשרויות שונות לשימוש בכרטיסים (כמנוי, כתשלום חד -פעמי, אח"מ, כרטיס מנהל ועוד), כתלות בקביעת המנהל:

 

  • הגבלת מספר כניסות ליום: לכל סוג כרטיס, אפשר (אבל לא חובה) לקבוע מספר הכניסות המכסימלי ליום. אגב, ביום שישי- ניתן לתת כמות אחרת…
  • הגבלת זמן כניסה חוזרת- לכל סוג כרטיס, אפשר (אבל לא חובה) לקבוע זמן מינימלי בין כניסה אחת לשניה. למשל- חצי שעה.

 

 

תשלום: 

(מטבעות בלבד, ללא עודף) – לפי התעריף שתקבעו – המכשיר מראה על צג את הסכום שהוכנס, ומאפשר כניסה.

 

 

לסיכום: 

 המערכת שאנו מציעים, היא פיתוח וייצור כחול לבן- של חברת אותות אלקטרוניקה בע"מ. מערכות אלו פועלות במאות מקוואות בארץ, ומאות מקוואות בחו"ל. מתוכן, עשרות מועצות דתיות בארץ.

אחת הסיבות להצלחת המערכת והעובדה שהיא אהודה ונדרשת בכל המקומות, היא מכיוון שהיא פותחה ומיועדת מראש למקוואות, ולכן עונה על הדרישות של מנהלי המקוואות, וקלות התפעול של הטובלים והטובלות.

לדוגמה: מערכת נוחה של בחירת "סל השרות" : עם או בלי מגבת, עם או בלי שמפו, וכן הלאה…

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

פנייתכם חשובה לנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בקשה למידע, בעיה או הצעה לשיפור.
אנא מלאו כאן את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

כתובת:

רח' המפלסים 10, קרית אריה, פתח-תקוה.  ת.ד. 4059

 

טלפון ופקס:

טלפון: 03-9246665   פקס:  03-9246669

דואר אלקטרוני: otot@otot.co.il

צרו קשר