כתבות מהתקשורת

מערכת חדשה לפיקוח וניהול כניסה ותשלום למקוואות טהרה לנשים, המאפשרת את ניהול הכניסה למקוואות באופן אוטומטי ומותאם לצרכים ההילכתיים, פותחה ע"י חברת ההייטק "אותות אלקטרוניקה"

ההיי טק הגיע למקווה: "ינוהלו ע"י מערכת אוטומטית"

מנכ"ל חברת "אותות אלקטרוניקה" רפאל כספי התארח בתוכנית "ג'יגה ב' " בהגשת נפתלי מנשה של רשת ב' על פיתוחה האחרון של החברה בתחום החניונים בטכנולגית "קרדיט אין קרדיט אאוט" להאזנה לחצו על הקישור (מדקה 30).

מערכת בקרה לחניונים בטכנולוגית "קרדיט אין קרדיט אאוט" ברדיו

 

מערכת בקרת כניסה חדישה הופעלה ב"איצטדיון המושבה" שנחנך בפתח תקווה. המערכת מתוצרת חברת "אותות אלקטרוניקה", מכניסה את האוהדים למגרש ללא מעורבות הסדרנים. מונעת אסונות עומס, כניסת חוליגנים ו"התפלחויות". המערכת מסוגלת לפעול גם אם המחשבים קורסים.

במסגרת עסקה עם נציג מקומי של התאחדות הכדורגל בליבריה, הוזמנה מחברת אותות אלקטרוניקה מערכת ממוחשבת לניטור כניסת קהל לאצטדיון הכדורגל הלאומי של ליבריה. עלות השלב הראשון של העסקה מוערכת בכ- 100,000 ש"ח, והיא הותקנה במבצע בזק של 48 שעות.

המערכת שהוטמעה תסדיר את הכניסה למקוואות בבירת הנגב ללא מעורבות אנושית, כולל קבלת כסף, כרטיסי קירבה חכמים, ניהול מנויים, זיהוי ימי שישי וערבי חג באופן אוטומטי, קביעת מחירים שונים בזמנים שונים ועוד. מטרת הפרויקט היא להסדיר את כניסת הטובלים במקווה תוך הבטחת התשלום, כך שיימנע מצב של "טובל ושרץ בידו"

 

 

חברת אתרים של עירית תל אביב, המפעילה בין השאר את מועדון הספורט "מגדלי אביב" ואתרים רבים אחרים, בחרה בחברת אותות אלקטרוניקה לבצע את מערך בקרת הכניסה החכמה, הכולל גם חומרה כמו סבסבות (שערים מסתובבים או "קרוסלות"), שערי כנף ומעקות בכניסה לבריכת גורדון החדשה.

מערכת בקרה וכניסה ממוחשבת "כחול לבן" הותקנה באצטדיון באנגליה

מתוך אתר החדשות "News1", יולי 2010

חברת ההיי טק, אותות אלקטרוניקה מפתח תקווה, מתקינה את מערכת ה- Smart Stadium , המשלבת כניסה, כירטוס וספירה, במולדת הכדורגל, אנגליה. אותות מעריכה כי המערכת המהפכנית שלה, המונעת התפלחויות, ספסרות וכניסת חוליגנים למגרשים, "תשבור את השוק" בתחום הכניסה הממוחשבת לאצטדיונים בעולם, מאחר והמערכת מספקת יותר תכונות- במחיר המתחיל בעשירית מהמחיר של מערכות מתחרות

חברת ההי טק "אותות אלקטרוניקה" השלימה התקנת מערכת חכמה בנמל אשדוד. מערכת השליטה החכמה של "אותות",  המתמחה בפתרונות משולבים של חומרה ותוכנה בתחום בקרת הכניסה, כירטוס, תשלום בכרטיס חכם, ניטור קהל ועוד, תסדיר את הכניסה וההסעדה במסעדת הנמל במטרה לייעל את ההסעדה ולמנוע "התפלחות" למסעדה.

התקנת מערכת חכמה בנמל אשדוד

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

פנייתכם חשובה לנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בקשה למידע, בעיה או הצעה לשיפור.
אנא מלאו כאן את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

כתובת:

רח' המפלסים 10, קרית אריה, פתח-תקוה.  ת.ד. 4059

 

טלפון ופקס:

טלפון: 03-9246665   פקס:  03-9246669

דואר אלקטרוני: otot@otot.co.il

צרו קשר